Aktualności na stronie głównej

Informujemy o nawiązaniu współpracy handlowej z znanym i cenionym producentem maszyn do obróbki drewna Casadei Busellato Team Work. Zakup maszyny klasycznej, czy specjalistycznej produkowanej przez jednego z największych producentów obrabiarek do drewna na świecie daje Państu gwarancję satysfakcji i niezawodności.

Osiagnięcie sukcesu sprzedaży oklejarek Lange Maschinenbau w Polsce dzięki odpowiedzi  na indywidualne potrzeby klientów, oraz ofercie oklejarek spełniających różnorodne wymagania w produkcji usługowej i przemysłowej. Informujemy także z wielka satysfakcją, że od 2011 roku jedynym autoryzowanym DEALEREM w Polsce firmy Lange Maschinenbau jest nasza firma.

Z wielka satysfakcją informujemy, że nasza firma jest jedynym autoryzowanym DEALEREM firmy OMC MACHINERY SRL w Polsce od 2011r. Kupując produkty OMC w naszej firmie, Klient ma gwarancję odpowiedniego doboru maszyny do specyfikacji produkcji, oraz pewność, że jest obsługiwany przez profesjonalny i przeszkolony przez producenta serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Informujemy, że jako jedyna firma w Polsce posiadamy
CERTYFIKAT AUTORYZOWANEGO DEALERA firmy UNITEK

Z wielką przyjemnością informujemy, o nawiązaniu współpracy DEALERSKIEJ z firmą FUTURA WOODWORKING MACHINERY

Informujemy o nawiązaniu współpracy handlowej z znanym i cenionym producentem pił marki OMGA. Producent specjalizuje się w produkcji pił poprzecznych: optymalizujących, do usuwania wad, do zacięć ramkowych, pił ukośnych, oraz radialnych.

Zakup maszyn bez obciążenia finansowego dla Państwa firmy.

Zakup maszyn bez obciążenia finansowego dla Państwa firmy.
Optymalny sposób finansowania poprzez leasing, kredyt, dotacje.

Współpracujemy z:
Twoje konto

Newsletter

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl