Katalog:
Jesteś tutaj: Maszyny MASZYNY NOWE Szczotkarki Szczotkarki Szczotkarka Supersand XL PLUS MISIRLI

Szczotkarka Supersand XL PLUS MISIRLI

Producenci: MISIRLI
Zapytaj o produkt
Zadzwoń
  • Parametry
  • Wyposażenie standardowe
  • Wyposażenie dodatkowe
  • Zapytaj o produkt

Opis

SUPERSAND XL PLUS- W szlifierce szczotkowej SUPERSAND XL PLUS znajduje się 8 odrębnych jednostek z agregatami do szlifowania krawędzi (zamiast zwykłych szlifierek szczotkowych). Szlifierka szczotkowa SUPERSAND XL PLUS, została zaprojektowana i opracowana z myślą o obróbce powierzchni drewnianych, w tym dla producentów mebli, drzwi i pokryć, dekoracji, architektury wnętrz i wszystkich przedsiębiorstw zajmujących się obróbką maszynową, jest wystarczająco mocna, aby poradzić sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami szlifowania. Działa z niezwykłymi wynikami nawet na trudnych w obsłudze powierzchniach, które muszą być precyzyjnie wykonane. Ponadto dzięki dodaniu szlifierki do krawędzi naszej szlifierki szczotkowej znacznie łatwiej jest teraz szlifować surowe i zagruntowane krawędzie drewniane.

SYSTEM SZLIFOWANIA SZCZOTKAMI WALCOWYMI (BĘBNOWYMI)
Ten agregat składa się z 2 sekcji i 2 cylindrów, które mogą być automatycznie regulowane niezależnie pod względem prędkości i wysokości. Oprócz ruchu zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, cylindryczne ścierniwa szczotkowe w urządzeniu oscylują w przód i w tył z ruchem przypominającym falę. Dzięki temu dobrze sprawdzają się przy szlifowaniu surowym i gruntującym na produkcie lub na szlifowaniu powierzchni powlekanych. Dzięki funkcji dwustronnego obrotu szlifierek walcowych pozwala na stosowanie różnych papierów ściernych w naszej szlifierce szczotkowej. Łatwo wymienialne materiały ścierne szczotek zapewniają operatorowi wygodę.

OSCYLACYJNY SYSTEM SZLIFOWANIA SZCZOTKAMI TARCZOWYMI
Ten agregat składa się z 3 sekcji, z których każda zawiera kombinację 16-szczotkowych tarcz oscylacyjnych; prędkość obrotową i pozycję każdej szczotki można regulować automatycznie. Mówiąc prościej, szlifierka tarczowa porusza się w ruchu zgodnym lub przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Oscylacja szczotek tarczowych jest bardzo skuteczna podczas szlifowania surowego i podkładowego rzeźbionych detali produktu lub powłoki produktu. Łatwo wymienialne materiały ścierne szczotek zapewniają operatorowi wygodę.

OSCYLACYJNY SYSTEM SZLIFOWANIA KRZYŻOWEGO
Ten agregat składa się z 2 sekcji i 9 cylindrów. Regulowany niezależny ruch jest przewidziany dla prędkości i wysokości. Podczas szlifowania surowego i podkładowego rzeźbienia na produkcie lub szlifowania powierzchni powlekanych, ścierniwa z krzyżowym włosiem w urządzeniu poruszają się zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara wraz z ruchem oscylacyjnym, dzięki czemu są niezwykle skuteczne. Dzięki możliwości obracania się szlifierek krzyżowych w dwóch kierunkach, pozwala na zastosowanie różnych szlifierek w naszej szlifierce szczotkowej. Łatwo wymienialne materiały ścierne szczotek zapewniają operatorowi wygodę.

MASZYNA DO SZLIFOWANIA KRAWĘDZI (możliwość zamówienia bez tej opcji)
SUPERSAND XL PLUS posiada szlifierkę do krawędzi z ręczną regulacją szerokości, co stanowi przewagę nad konkurentami. Czas i koszty produkcji uzyskuje się poprzez szlifowanie wszystkich powierzchni oraz krawędzi detali.

ŁATWY SYSTEM STEROWANIA
Wszystkie ruchy szlifierki szczotkowej (wysokość jednostki, prędkości), wymiary produktu i głębokość frezarki CNC na powierzchni (jak głęboko zanurza się w powierzchni części) można rejestrować na maszynie za pomocą dotykowego panelu sterowania dzięki technologii Smart Sanding. W przypadku kawałków o różnych rozmiarach proces szlifowania rozpoczyna się jednym dotknięciem.

PRĘDKOŚĆ PRZENOŚNIKA MASZYNY
20 metrów/minutę
DOSTĘPNY ZAKRES ZIARNA ŚCIERNEGO
P80-P600
POBÓR PRĄDU
13,5 kW/godz
MIN. DŁUGOŚĆ PRODUKTU
15 cm
MAKS. SZEROKOŚĆ PRODUKTU
130 cm
MIN. - MAKS. WYSOKOŚĆ PRODUKTU
0mm - 100mm
WAGA
3500 kg
WYMIARY
Długość: 415 cm
Szerokość: 225 cm
Wysokość: 200 cm

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl
KONTAKT
Zapytaj o nasze maszyny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na wiadomość.