Katalog:
Jesteś tutaj: Szukaj maszyny/producenta

OMC MACHINERY

Firma OMC MACHINERY srl to znany włoski producent pras. Swe doświadczenie opiera na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu pracowników technicznych w dziedzinie maszyn do drewna. Głównym celem firmy jest najwyższa jakoś i zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które gwarantuje pełną satysfakcję i dopasowanie się do potrzeb każdej firmy.

Produkcja firmy OMC obejmuje:

  • Prasy do klejenia korpusów
  • Prasy do laminatów
  • Prasy półkowe
  • Prasy ramowe
  • Prasy membranowe/próżniowe
  • Prasy do gięcia

Firma produkuje prasy standardowe, oraz niestandardowe zgodnie z aktualną potrzebą klienta. Posiada w ofercie linie produkcyjne z wykorzystaniem maszyn prasujących.

Prasy są produkowane z najwyższą starannością. Korpus, płyty, siłowniki są produkowane w fabryce OMC z wykorzystaniem maszyn CNC, aby zapewnić idealne dopasowanie podczas montażu. Cała konstrukcja jest oparta na belkach typu C co daje dużą większą powierzchnię podparcia, niż przy zastosowaniu belek typu H. Zastosowanie komponentów znanych i renomowanych europejskich producentów takich jak: HAWE, EATON, ELKOM, MOELLER, SIEMENS gwarantuje wieloletnią i bezawaryjną pracę Twojej nowej prasy OMC. Prasa jest wyposażona w perfekcyjny system zębatek i listew zabezpieczających, które są odpowiedzialne za równoległość przemieszczania się półki. Szeroki kołnierz osadzenia cylindra przymocowany do płyty kołnierza nie stosowany u konkurencji gwarantuje najlepsze przeniesienie siły na korpus oraz stabilność siłownika. Długie prowadzenie tłoku siłownika powoduje mniejszy nacisk na uszczelniacze. Centralka hydrauliczna produkcji Niemieckiej firmy HAWE gwarantuje długoletnią i bezawaryjną pracę. Wszystkie połączenia hydrauliczne wykonane stalowymi rurami.

Odzwiedź stronę producenta klikając TUTAJ

Zobacz produkty tego producenta

Następna strona
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl
KONTAKT
Zapytaj o nasze maszyny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu odpowiedzi na wiadomość.