Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności na stronie głównej / Niezawodne maszyny SOCOMEC w naszej ofercie

Niezawodne maszyny SOCOMEC w naszej ofercie

SOCOMEC jest włoskim producentem tradycyjnych maszyn do obróbki drewna , przeznaczonych do zaspokojenia potrzeb szerokiego grona klientów , od najbardziej wymagających hobbystów do przemysłu drzewnego .
Dodatkowo mimo wielu krajowych i międzynarodowych dealerów , SOCOMEC ma wśród swoich klientów kilka znanych producentów maszyn do drewna, dla których produkuje maszyny.
Główne cechy maszyn SOCOMEC: mają być bardzo łatwe w obsłudze i mają zagwarantować doskonałe wyniki w pracy.
Firma została założona w 1985 roku jako mała firma rzemieślnicza , ale dzięki zaangażowaniu , determinacji, odwadze i przedsiębiorczości ( która zawsze charakteryzuje SOCOMEC ) , firma zdobyła znaczacą obecność produktów na rynku .
Polityka SOCOMEC to wynik doświadczeń zdobytych na przestrzeni lat w produkcji profesjonalnych maszyn do obróbki drewna i jest ona oparta na głównych filarach:

  1. Jakość produktu , zawsze montowane z podzespołów włoskich lub europejskich (zgodność CE)
  2. Wykwalifikowany i przeszkolony zespół , który pozwala oferować dobre usługi pomocy technicznej i handlowej dla klientów
  3. Elastyczność : aby znaleźć - wspólnie z klientem najlepsze rozwiązanie do wymagań rynku , tak aby zapewnić zarówno standardowe, jak i niestandardowe rozwiązania.

Historia tej firmy został utworzona na cechach: wytrzymałość, pasja , uwaga na wiadomości, obsługa klienta i zdolność inwestycji.

SOCOMEC powstał w 1985 roku w Savignano sul Rubicone (Włochy) jako firma rzemieślnicza produkujaca piły taśmowe i długo taśmowe szlifierki.
W kolejnych latach stopniowy wzrost popytu wraz z doskonałą jakość produktu , doprowadziły właścicieli do projektowania i produkcji nowych modeli .
W 2000 roku firma przeniosła się do nowej fabryki w strefie przemysłowej Torriana ( 12 km od Rimini ) , rozszerzając swój potencjał produktywności , a tym samym poprawę zdolności produkcyjnej .
W roku 2003 SOCOMEC uzyskał know- how znanej firmy z branży maszyn do obróbki drewna , czyli " TOP MASTER " , poprzez zwiększenie o jej wiedzę, umiejętności , swoje zasoby operacyjne i technologiczne oraz poszerzając swoją ofertę maszyn .
W 2012 roku, po wielu latach ścisłej współpracy , SOCOMEC nabył cały majątek producenta " BFM " .
Na przestrzeni lat firma zanotowała dość znaczny rozwój techniczny i handlowy zarówno do kraju i na rynku międzynarodowym dzięki sieci dealerów i dystrybutorów na całym świecie .

Współpracujemy z:
Twoje konto

Newsletter

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl