Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności na stronie głównej / Oferta godna uwagi CASADEI BUSELLATO

Oferta godna uwagi CASADEI BUSELLATO

Powstanie koncernu Casadei Busellato Team Work miało miejsce w 2008 roku dzięki fuzji dwuch firm Casadei Macchine i Busellato SpA dzięki tej fuzji powstał jeden z największych producentów maszyn do obróbki drewna na świecie.

Casadei Macchine firma została założona w 1945 roku, wtedy zakład opuściły pirwsze maszyny kombinowane znane pod marką L'Artigiana.W 1970 roku został oddany do użytku nowy zakład produkcyjny o powierzchni 15000m2. Wtedy rozpoczęła sie produkcja maszyn specjalistycznych, od lat 80 pił panelowych, a od 90 szlifierek szerokotaśmowych i oklejarek.

Busellato SpA firma została założona w 1956 roku, szybko stała się jedną z najbardziej znaczących koncernów przemysłowych w sektorze maszyn do obróbki drewna. Na przestrzeni lat 70 wyprodukowano pierszą automatyczną maszynę wiercącą i pierwsze centrum numeryczne. W latach 80 zaprezentowano całkowicie sterowane numeryczne wiertarki, a następnie innowacyjne centra obróbcze zwane JET. W 2007 firma Busellato stała się częścią SCM Group SpA, światowego lidera w branży obróbki drewna, a w 2008 roku połączyła siły z Casadei Macchine.

Współpracujemy z:
Twoje konto

Newsletter

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez doNETA.pl